10 zalet coworkingu cz.2 - Blog Tu Lubię Warszawa

We wcześniejszym artykule przedstawiliśmy Wam pierwsze pięć zalet coworkingu. To, co warto podkreślić, to pozytywny wpływ przestrzeni coworkingowych na naszą pracę, samopoczucie i poczucie komfortu czy niezależności. Co jeszcze oferuje nam coworking? Jakie pozytywy kryją się za wyborem takiej formy pracy? A może Wy sami macie swoje własne “plusy i minusy” coworkingu? Zachęcamy do zapoznania się z drugą częścią artykułu 10 zalet coworkingu.

 

Cisza i spokój

Wybierając do pracy przestrzeń coworkingową nie musisz martwić się o odgłosy sąsiada zza ściany, czy dźwięki bawiącego się dziecka w pokoju obok. Przestrzenie coworkingowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić komfort i ciszę tobie i innym pracownikom. Pomieszczenia coworkingowe posiadają dobrą akustykę, dzięki której głośne rozmowy współpracowników nie powinny ci przeszkadzać w wykonywaniu swoich obowiązków.

 

Potrzebujesz wyposażenia?

Wynajmowanie miejsca do pracy uprawnia Cię również do korzystania z wszelkich zapewnionych przez firmę sprzętów, takich jak skaner, drukarka czy ksero, oraz do użytkowania pomieszczeń sanitarnych. Masz również dostęp do przestrzeni wspólnych takich jak kuchnia, w której możesz zjeść swoje drugie śniadanie, czy napić się świeżo zmielonej kawy. Brzmi zachęcająco, prawda?

 

Coworking receptą na lepsze samopoczucie w pracy

Wyniki badań przeprowadzone w 2017 roku przez magazyn coworkingowy Deskmag pokazują, że popularność coworkingu wzrasta w niesamowicie szybkim tempie, zaś pracownicy oceniają swoje kompetencje dużo pozytywniej, rozwijają się i czerpią korzyści z przebywania w przestrzeniach dzielonych z innymi firmami. Jest to dla nich szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów oraz recepta na ukrócenie samotnego spędzania czasu przed ekranem komputera.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Coworkingu

 

 

Nie tylko biuro coworkingowe!

Oferta coworkingu nie ogranicza się tylko do wynajęcia biurka lub biura do pracy. Wiele firm zajmujących się wynajmowaniem przestrzeni zapewnia także możliwość wynajęcia sal konferencyjnych czy biura wirtualnego. Oprócz tego, znajdzie się także miejsce na relaks – pokój w zaciszu, w którym można zebrać energię, czy – tak jak w Tu Lubię – piękny ogród, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza i zrestartować głowę 🙂

 

A jeżeli już o wirtualnym biurze mowa…

Czym właściwie jest wirtualne biuro? To usługa polegająca na pełnej obsłudze biurowej, bez konieczności fizycznej obecności firmy. Pracownicy, którzy zdecydują się na tego typu udogodnienie otrzymują adres upoważniający do prowadzenia firmy. Można również skorzystać z obsługi poczty. W biurach prowadzących wirtualną ofertę często znajduje się recepcja, która na bieżąco odbierać będzie korespondencję. W ofercie naszego warszawskiego coworkingu – Tu Lubię na Saskiej Kępie posiadamy możliwość wynajęcia biura wirtualnego. Oprócz tego posiadamy sale konferencyjne do większych spotkań, hot deski oraz przestrzeń coworkingową. Do wymienionych udogodnień dodajemy również możliwość dostępu do swojej indywidualnej szafki, w której przechowywane będą najważniejsze dokumenty oraz korespondencja. Zapraszamy do odwiedzenia naszych dwóch budynków na zawsze zielonej Saskiej Kępie: przy ulicy Genewskiej 6 oraz Genewskiej 25. Tworzymy tam miejsce komfortowe i pełne ciepła, aby w ten trudny czas móc pracować w spokoju i cichym otoczeniu zieleni.


Sprawdź także: Freelance a coworking.