BIURA DO WYNAJĘCIA

 

WYNAJEM BIURA – WARSZAWA

Oferujemy do wynajęcia prywatne, umeblowane, zamykane biura. Usytuowane w obydwu budynkach: przy ul.Genewskiej 6 i Genewskiej 25.

Możliwość rejestracji siedziby firmy pod wybranym adresem. Bez minimalnego okresu najmu, bez ukrytych dodatkowych kosztów, brak kaucji, obowiązuje 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Dostęp dla pracowników 24/7. Koszt uzależniony od ilości pracujących osób.

Zapytaj nas o dostępność i cenę.

Oferujemy także możliwość wynajęcia w pełni wyposażonego biura na 1 dzień.

Wynajmując powierzchnię biurową zyskujesz dodatkowo:

Adres siedziby swojej firmy

4h miesięcznie
w wybranej Sali Spotkań i 30% zniżki na pozostałe godziny

i
100 stron wydruku A4 gratis
Powierzchnie do wspólnego korzystania

Recepcja, łazienki, , kuchnia (kawa, herbata, woda bez ograniczeń), ogród z miejscami do pracy i wypoczynku

Obsługę recepcji
i gości

Biuro do wynajęcia Warszawa Saska Kępa

Małe biura dla 1-3 osób

Najmniejsze biura, usytuowane w obydwu budynkach, oba z widokiem na ogród. Do wynajęcia na dłużej. Gdy są wolne, dostępne także w wynajmie na 1 dzień

 

biuro do wynajęcia Tu Lubię Warszawa

średnie Biura dla 3-4 osób

Na Genewskiej 25 to dwa bliźniacze biura na piętrze, z klimatyzacją, jedno od ulicy, drugie od strony ogrodu. Każde z prywatnym balkonem.

Podobne wielkością dwa biura na Genewskiej 25 – z dębową podłogą, jedno także z balkonem

 

Duże biura dla 4-8 osób

Dwa bliźniacze biura na piętrze w budynku przy Genewskiej 6, z klimatyzacją, jedno od ulicy, drugie od strony ogrodu. Każde z prywatnym balkonem i doświetloną wnęką – idealną np. na mały magazynek. 

W budynku przy Genewskiej 25 cztery przestronne biura z dużymi oknami i dębową podłogą. Dwa z widokiem na ogród i dwa od ulicy

Biuro do wynajęcia - Warszawa
Biuro na wynajem - Tulubie Warszawa

FAQ – najczęściej zadawane pytania o biurach

Czy są jakieś ukryte koszty oprócz czynszu najmu?

Nie ma – w miesięcznym czynszu najmu są ujęte wszystkie koszty za wynajmowanie biura, czyli prąd, media, korzystanie z biura, internet, kawa, herbata, kuchnia, sprzątanie, obsługa recepcji.

Ponadto cena obejmuje 4 godziny dostępu do sali spotkań i 100 stron druku czarno-białego. Bez znaczenia pozostaje tu długość abonamentu.

Czy biuro trzeba wynająć na minimalny okres? Czy zapłacę kaucję?

Nie pobieramy żadnej kaucji przy wynajmie biura, a umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jeżeli wiecie, że potrzebujecie biura np. na 6 miesięcy, możemy też podpisać umowę na taki konkretny okres.

Czy można zarejestrować firmę w biurach Tu Lubię?

Tak – jak najbardziej oferujemy taką możliwość, zarówno dla 1-osobowych działalności gospodarczych, jak i spółek czy fundacji. Naszym atutem jest pełna obsługa korespondencji i możliwość organizowania spotkań z klientem lub zebrań zarządu w sali konferencyjnej.

W co wyposażone są biura w Tu Lubię?

Nasze biura do wynajęcia w standardzie mają biurka, ergonomiczne fotele i oświetlenie (zarówno naturalne jak i sztuczne). Na życzenie klienta możemy wstawić szafy lub kontenerki na dokumenty.

Pozwalamy także klientom wstawić własne meble i akcesoria w celu urządzenia biura w własnym zakresie/według własnych upodobań. Jest to nasza duża przewaga nad konkurencją, które rzadko daje taką możliwość, a częściej wręcz zabrania takich praktyk.

Napisz, zadzwoń, wpadnij na kawę!

telefon +48 603 922 300

email: biuro@tulubie.pl

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

2 + 4 =

Ul. Genewska 6, 03-963 Warszawa

Ul.Genewska 25, 03-940 Warszawa