Biuro do wynajęcia Warszawa - Wynajem biur Tu Lubię Warszawa

BIURA DO WYNAJĘCIA

WYNAJEM BIURA – WARSZAWA

Oferujemy do wynajęcia prywatne, umeblowane, zamykane biura.

Usytuowane w obydwu budynkach: przy ul.Genewskiej 6 i Wał Miedzeszyński 552C.

Możliwość rejestracji siedziby firmy pod wybranym adresem. Bez minimalnego okresu najmu, bez ukrytych dodatkowych kosztów, brak kaucji, obowiązuje 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Dostęp dla pracowników 24/7. Koszt uzależniony od ilości pracujących osób.

Zapytaj nas o dostępność i cenę.

Oferujemy także możliwość wynajęcia w pełni wyposażonego biura na 1 dzień.

Wynajmując powierzchnię biurową zyskujesz dodatkowo:

Adres siedziby swojej firmy

4h miesięcznie
w wybranej Sali Spotkań i 30% zniżki na pozostałe godziny

i
100 stron wydruku A4 gratis
Powierzchnie do wspólnego korzystania

Recepcja, łazienki, , kuchnia (kawa, herbata, woda bez ograniczeń), ogród z miejscami do pracy i wypoczynku

Obsługę recepcji
i gości

Biuro do wynajęcia Warszawa Saska Kępa

Małe biura dla 1-3 osób

Najmniejsze biura, usytuowane w obydwu budynkach. Do wynajęcia na dłużej. Gdy są wolne, dostępne także w wynajmie na 1 dzień

 

biuro do wynajęcia Tu Lubię Warszawa

średnie Biura dla 3-4 osób

Na Genewskiej 6 to dwa bliźniacze biura na piętrze, z klimatyzacją, jedno od ulicy, drugie od strony ogrodu. Każde z prywatnym balkonem.

 

 

Duże biura dla 5-8 osób

Dwa bliźniacze biura na piętrze w budynku przy Genewskiej 6, z klimatyzacją, jedno od ulicy, drugie od strony ogrodu. Każde z prywatnym balkonem i doświetloną wnęką – idealną np. na mały magazynek.

W budynku przy ul. Wał Miedzeszyński 552C największe biura są idealne dla 4-5 osób

Biuro do wynajęcia - Warszawa
Biuro na wynajem - Tulubie Warszawa

FAQ – najczęściej zadawane pytania o biurach

Czy są jakieś ukryte koszty oprócz czynszu najmu?

Nie ma – w miesięcznym czynszu najmu są ujęte wszystkie koszty za wynajmowanie biura, czyli prąd, media, korzystanie z biura, internet, kawa, herbata, kuchnia, sprzątanie, obsługa recepcji.

Ponadto cena obejmuje 4 godziny dostępu do sali spotkań i 100 stron druku czarno-białego. Bez znaczenia pozostaje tu długość abonamentu.

Czy biuro trzeba wynająć na minimalny okres? Czy zapłacę kaucję?

Nie pobieramy żadnej kaucji przy wynajmie biura, a umowę podpisujemy na czas nieokreślony z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jeżeli wiecie, że potrzebujecie biura np. na 6 miesięcy, możemy też podpisać umowę na taki konkretny okres.

Czy można zarejestrować firmę w biurach Tu Lubię?

Tak – jak najbardziej oferujemy taką możliwość, zarówno dla 1-osobowych działalności gospodarczych, jak i spółek czy fundacji. Naszym atutem jest pełna obsługa korespondencji i możliwość organizowania spotkań z klientem lub zebrań zarządu w sali konferencyjnej.

W co wyposażone są biura w Tu Lubię?

Nasze biura do wynajęcia w standardzie mają biurka, ergonomiczne fotele i oświetlenie (zarówno naturalne jak i sztuczne). Na życzenie klienta możemy wstawić szafy lub kontenerki na dokumenty.

Pozwalamy także klientom wstawić własne meble i akcesoria w celu urządzenia biura w własnym zakresie/według własnych upodobań. Jest to nasza duża przewaga nad konkurencją, które rzadko daje taką możliwość, a częściej wręcz zabrania takich praktyk.

Napisz, zadzwoń, wpadnij na kawę!

telefon +48 603 922 300

email: biuro@tulubie.pl

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Ul.Genewska 6, 03-963 Warszawa

 

Przeczytaj więcej o biurach do wynajęcia w Warszawie

Wynajem biura w Warszawie ― dla kogo?

Biuro na wynajem w Warszawie w Tu Lubię jest korzystną opcją przede wszystkim dla rozwijających się firm, które w ciągu zaledwie kilku miesięcy mogą potrzebować przenieść się do większej przestrzeni. Czynsze w atrakcycyjnej cenie, zaledwie miesięczny okres wypowiedzenia przy umowe na czas nieokreślony, możliwość podpisania umowy na czas określony, a także internet i wydruk dokumentów (ilość określona w umowie) w cenie czynszu, to niezwykle korzystne rozwiązanie dla wszystkich firm, które nie chcą lub nie mogą na dłużej wiązać się z jednym miejscem oraz kupować lub leasingować sprzętu biurowego.

Prowadzisz małą firmę i szukasz wygodnej przestrzeni do pracy bez wysokich kosztów i długiego okresu wypowiedzenia umowy? Biuro do wynajęcia w Warszawie nie musi narażać Twojej działalności na duże koszty ― wystarczy zdecydować się na wynajem biura w Tu Lubię.

Biuro w Warszawie ― zarejestruj swoją firmę pod naszym adresem

Nie możesz pozwolić sobie na własną przestrzeń biurową, a rejestracja firmy w CEIDG pod domowym adresem nie wchodzi w grę? Wynajmując biuro na potrzeby swojej działalności w Tu Lubię, możesz skorzystać z usługi biura wirtualnego i zarejestrować swoją firmę pod adresem blisko centrum Warszawy.

Biuro w Warszawie ― korzystaj z sali spotkań

Masz dość mało komfortowych spotkań z kontrahentami w kawiarniach? A może potrzebujesz przeprowadzić szkolenia dla swoich pracowników? Wynajmując biuro w Warszawie w Tu Lubię, możesz korzystać przez 4 godziny w miesiącu z jednej z dostępnych sal spotkań. Natomiast w pozostałych godzinach przysługuje Ci 30% zniżka.

Korzystaj z możliwości wydruku

Wynajmując biuro w Warszawie w Tu Lubię, w ramach abonamentu masz możliwość wykonana 100 stron czarno-białego wydruku, otrzymujesz dostęp do szybkiego internetu i sprzętu multimedialnego w salach spotkań.

Wspólne przestrzenie ― efektywna praca w nowoczesnym biurze

Tu Lubię oferuje biura do wynajęcia w Warszawie, które spełniają wszystkie warunki nowoczesnej przestrzeni do pracy, wpisującej się w oczekiwania współczesnych pracowników. Do dyspozycji masz wspólne przestrzenie, takie jak łazienka, kuchnia z nieograniczonym dostępem do kawy, herbaty i wody, a także ogród, w którym znajdziesz miejsca do wypoczynku lub pracy w nieco innych niż biurowe warunkach. Wspólne przestrzenie to nie tylko komfort i możliwość oderwania się na moment od biurka, ale też okazja do zawarcia biznesowych lub prywatnych znajomości.

Biuro serwisowane w Warszawie Tu Lubię ― korzystaj z obsługi recepcji i gości

Obsługa recepcyjna to kolejna korzyść, jaka płynie z korzystania z biura na wynajem Tu Lubię. Dzięki tej usłudze Twoja korespondencja zostanie zawsze odebrana na czas, przez co unikniesz problemów m.in. z Urzędem Skarbowym.

Małe powierzchnie biurowe w Warszawie ― wybierz przestrzeń dla swojego zespołu

Tu Lubię dysponuje trzema różnymi typami biur do wynajęcia pod względem wielkości. Dlatego nasza oferta jest bardzo atrakcyjna dla firm na różnym etapie rozwoju.