Coworking Warszawa centrum - Biuro Coworkingowe Tu Lubię Warszawa

Coworking

BIURKA (Coworking)

Tu Lubię to komfortowa, ergonomiczna i znakomicie wyposażona przestrzeń coworkingowa, usytuowana blisko centrum Warszawy na Saskiej Kępie. W naszym open space stworzyliśmy bardzo dogodne warunki, sprzyjające efektywnej pracy i nawiązywaniu cennych biznesowych kontaktów.

Miejsca pracy w przestronnej, klimatyzowanej przestrzeni z balkonem, zlokalizowane w budynku przy ul. Genewskiej 6.

Do wyłącznego użytku coworkerów, osobny pokój z oknem, do rozmów telefonicznych.

Każde biurko wyposażone w ergonomiczny, wysokiej jakości fotel obrotowy marki Sedus.

Możliwość przechowywania rzeczy osobistych w zamykanej szafce.

Wykupując dowolny Abonament Coworking zyskujesz:

Dostęp do szybkiego internetu

Dostęp do szybkiego internetu 200/200 (światłowód symetryczny) – dodatkowo osobny pokój dla coworkerów dla spotkań on-line (internet po kablu)

Powierzchnie do wspólnego korzystania

Przestronna recepcja, łazienki, sala spotkań i sala konferencyjna z wyjściem na ogród, pokój do rozmów telefonicznych, kuchnia (kawa, herbata, woda bez ograniczeń), 

Przyjazne miejsce do pracy

Kameralna atmosfera, cicha, spokojna ulica, ogród, dogodna komunikacja, urok i knajpki Saskiej Kępy w zasięgu spaceru

Usługi dodatkowe

Obsługa recepcyjna (poczta wychodząca i przychodząca, obsługa gości, usługi biurowe), serwis kawowy dla pracowników i gości, skanowanie i kopiowanie dokumentów, usługa sprzątania.

To wszystko sprawia, że w naszej przestrzeni coworkingowej poczujesz się jak w swoim biurze, które zawiera wszystko to, czego potrzebujesz do komfortowej i efektywnej pracy.

Poniżej przedstawiamy Państwu cennik coworkingu w Tu Lubię

N

Hot desk na 1 dzień

80 zł netto

N

Abonament Coworking Mini Hot desk

8 dni /m-c –  500 zł netto

N

Abonament Coworking Medium Hot desk

12 dni /m-c –  600 zł netto

N

Abonament Coworking Standard Hot desk

24/7 –  750 zł netto

N

Abonament Coworking Premium Biurko dedykowane 24/7, z adresem w CEIDG

24/7 – 800 zł netto

 

Coworking Warszawa - Hot Desk - powierzchnie coworkingowe

FAQ – najczęściej zadawane pytania o coworking

Czy można wynająć biurko coworkingowe na godziny?

Nie oferujemy takiej opcji. Najkrótszy możliwy czas to 1 dzień w cenie 80 zł netto.

Czy można wynająć coworking wieczorem lub w weekend?

Tak, istnieje taka możliwość. Zapewniamy obsługę recepcji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, ale z naszych przestrzeni coworkingowych można korzystać także w pozostałych godzinach. Stali najemcy mają dostęp do budynku 24h/dobę.

W przypadku jednorazowej rezerwacji poza godzinami pracy recepcji prosimy o wcześniejszy kontakt – celem umożliwienia dostępu do budynku.

Czy w przestrzeni coworkingowej można spokojnie popracować?

Tak, jak najbardziej. W przeciwieństwie do wielu dużych coworków, oferujących open space dostępny dla wszystkich, w Tu Lubię wydzieliliśmy osobne pomieszczenia tylko do pracy dla coworkerów.

Każdy z naszych najemców przychodzi popracować w skupieniu, a do rozmów telefonicznych i spotkań online służą specjalnie wydzielone pomieszczenia z oknem. Z kolei wymianie kontaktów i nawiązywaniu relacji służą wspólne przestrzenie, a w szczególności nasze ogrody, w których od wiosny do jesieni toczy się życie w Tu Lubię

Czy stanowiska pracy w coworkingach są komfortowe?

Tak, zapewniamy duże biurko, nieprzylegające do pozostałych, ergonomiczny fotel, dzienne światło oraz szafkę na osobiste rzeczy.

Układ i wyposażenie naszych coworkingów, a także panująca w nich atmosfera sprzyjają efektywności pracy.

Dlaczego warto warto wybrać abonament premium?

Klienci decydujący się na abonament premium otrzymują kontenerek na materiały biurowe. Przy abonamencie premium mamy dostęp do biurka dedykowanego, dzięki czemu masz możliwość pozostawienia swoich rzeczy bezpiecznie zamkniętych, by nikt nie mógł z nich korzystać pod Twoją nieobecność.

Abonament premium zawiera w cenie wirtualny adres, czyli możliwości zarejestrowania firmy w CEIDG pod adresem coworkingu. Abonenci premium mają dostęp do coworkingu 24/7. Jest to najlepsza oferta cenowa dla osób pracujących w biurze coworkingowym regularnie i codziennie.

Przeczytaj więcej o coworkingu

Napisz, zadzwoń, wpadnij na kawę!

telefon +48 603 922 300

email: biuro@tulubie.pl

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Biurka / coworking:

Ul.Genewska 6, 03-963 Warszawa

 

Coworking — co to jest?

Coworking to możliwość wynajęcia biurka we wspólnej przestrzeni biurowej. Coworking jest rozwiązaniem, na które coraz chętniej decydują się freelancerzy, czyli przedstawiciele wolnych zawodów, dla których własna przestrzeń biurowa jest nieopłacalną inwestycją, a home office nie pozwala im w pełni skupić się na pracy. Biuro coworkingowe to jednak nie tylko wynajem biurka.

Tu Lubię Coworking — wynieś swój biznes na wyższy poziom

Freelancerzy nie zawsze mogą pozwolić sobie na kupno lub wynajem własnej przestrzeni biurowej, a praca zdalna bardzo szybko okazuje się rozwiązaniem niepozbawionym poważnych wad, wyraźnie obniżających produktywność. Niezależnie od tego, czy zauważasz wyraźny spadek produktywności, czy wręcz przeciwnie — rozwój Twojej działalności wymaga wykonania stanowczego kroku w przód, coworking Tu Lubię w Warszawie to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dlaczego?

 

  • Zyskujesz możliwość swobodnej pracy w przestrzeni, która sprzyja efektywności i skupieniu się na obowiązkach. Przestrzeń jest klimatyzowana i bardzo widna, i co ważne, możesz otworzyć okno, przez które słychać śpiew ptaków.
  • Otrzymujesz dostęp do salki konferencyjnej, w której możesz prowadzić spotkania ze swoimi Klientami, a także szkolenia i rozmowy rekrutacyjne.
  • We wspólnych przestrzeniach (od wiosny do jesieni także w zielonym, prywatnym ogrodzie) możesz nawiązać cenne kontakty z licznymi specjalistami z Twojej branży lub innych branż, co okaże się z pewnością bardzo cenne zarówno dla Twojej działalności, jak również dla Ciebie osobiście.

Coworkig w Warszawie – Praga Południe / Saska Kępa – dla kogo?

Przestrzeń coworkingowa w Warszawie na Saskiej Kępie w biurach Tu Lubię to rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na własne biuro. Freelancerzy, start-upy i małe firmy mogą wynajmować u nas biurka, niezależnie od tego, czy chcą przenieść do coworku swoją pracę w pełnym wymiarze czy jedynie na kilka dni.

Coworking Praga Południe / Saska Kępa – kiedy warto wynająć biurko do pracy?

Nie wiesz, czy to już czas, aby przenieść się ze swoją pracą do przestrzeni coworkingowej na Saskiej Kępie w Warszawie? W takim razie podpowiadamy – jeśli szukasz miejsca, w którym możesz pracować w spokojnej i sprzyjającej produktywności atmosferze, skorzystaj ze strefy coworkingowej.

Własna przestrzeń biurowa nie jest dla Ciebie opłacalna, ale potrzebujesz przenieść się do prawdziwego biura? Nie musisz nadwyrężać budżetu swojej firmy na kupno lub wynajem biura. Wystarczy, że wynajmiesz biurko w przestrzeni coworkingowej.

Wynajmij biurko, kiedy praca w domu przestała być produktywna lub wręcz przeciwnie – Twoja działalność rozwinęła się na tyle, że potrzebujesz przenieść ją w bardziej reprezentatywne miejsce niż prowizoryczne biuro w sypialni.

Coworking na Saskiej Kępie – wypróbuj i przekonaj się, że warto

W Tu Lubię nie musisz od razu wynajmować biurka na cały miesiąc. Dajemy możliwość wynajmu stanowiska pracy nawet na jeden dzień. Jeśli zatem chcesz przekonać się, czy praca w space coworking Ci odpowiada, wynajmij biurko na jeden dzień i przekonaj się, jak bardzo warunki pracy w coworku różnią się od pracy z domu.

Gdzie znajdziesz coworking w Warszawie na Saskiej Kępie?

Biura coworkingowe Tu Lubię w Warszawie znajdują się w dzielnicy Praga Południe / Saska Kępa i Wawer. Dokładne adresy naszych lokalizacji to Genewska 6 i Wał Miedzeszyński 552C. Lokalizacja jest bardzo dogodna zarówno dla naszych najemców, jak również ich interesariuszy, z którymi mogą odbywać biznesowe spotkania lub szkolenia w naszych salkach spotkań.