Wirtualne biuro

Wirtualne Biuro w Warszawie

z opcją wynajmu biura w wybrane dni miesiąca

Oferta skierowana do firm, które zaczynają działalność lub ze względu na jej specyfikę nie potrzebują stałego biura do codziennej pracy. Wirtualne biura to także ukłon stronę freelancerów, którzy nie mają możliwości pracy w domu lub nie preferują pracy zdalnej w warunkach domowych.

Co znajdziesz w ofercie wirtualnych biur?

Wynajmując minimalną powierzchnię biurową w Tu Lubię Coworking możesz zapewnić miejsce dla Twojej firmy przeznaczone na:

  • Przechowywanie dokumentów
  • Spotkania Zarządu (Sala konferencyjna)
  • Sporadyczne spotkania z klientami (salki spotkań)
  • Pracę własną w wybrane dni miesiąca

Cena wirtualnego biura w Warszawie

Przekonaj się, że cena wynajmu biura wirtualnego jest o wiele niższa niż koszty wyposażenia i utrzymania własnego biura, w którym musisz opłacać czynsz, opłacać miesięczne rachunki oraz raty lub leasing za niezbędne elektroniczne urządzenia biurowe. Tanie wirtualne biuro w Warszawie to roczny koszt równy lub mniejszy temu, ile zapłacisz własne biuro, ale w ciągu miesiąca. Zatem ile kosztuje wirtualne biuro w Warszawie?

  • 200 zł netto – przy płatności za 1 m-c
  • 1000 zł netto – przy płatności za 6 m-cy
  • 1800 zł netto – przy płatności za 12 m-cy

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Wirtualne biuro - Warszawa

Biuro dla 2-4 osób na wybrane dni miesiąca

Jedyne z  biur umiejscowione na parterze budynku, od ulicy i blisko wejścia, więc idealne dla firm przyjmujących Klientów. Marmurowa posadzka, pięknie doświetlone.

 

Poczuj się jak w pracy

Biuro wirtualne zagwarantuje Ci dokładnie takie same warunki pracy, jakie miałbyś w zakupionej lub wynajmowanej nieruchomości. Twoje wirtualne biuro to miejsce sprzyjające efektywności pracy, a obecność innych firm lub freelancerów jest okazją do zawierania cennych znajomości, również pod kątem zawodowym i biznesowym.

Dla firm potrzebujących wyłącznie adresu korespondencyjnego oferujemy usługę w cenie 99 zł netto miesięcznie, a w niej: obsługę korespondencji oraz indywidualną skrytkę.

 

Wirtualny adres dla firmy

Wielu freelancerów i właścicieli firm zastanawia się, czy rejestracja w CEIDG pod domowym adresem to dobry pomysł. Formalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak zrobić. Jeśli jednak zależy Ci na budowaniu profesjonalnego wizerunku swojej firmy, zarejestrowanie jej pod adresem biura wirtualnego to znacznie lepszy pomysł. W ramach usługi wirtualnego adresu dla firmy otrzymasz także obsługę korespondencji firmowej oraz indywidualną skrytkę pocztową.

Prowadź szkolenia i spotkania z partnerami

Co więcej, wirtualne biuro w Warszawie to dla Twojej firmy miejsce naprawdę reprezentatywne. Zatem jeśli w Twojej pracy nie obejdzie się bez spotkań z klientami lub partnerami, a wynajem lub kupno całego biura nie wchodzą w grę, biuro wirtualne to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Podpisując z nami umowę zyskujesz:

Wirtualny Adres siedziby swojej firmy

Adres dla rejestracji siedziby firmy, fundacji  lub stowarzyszenia (przy płatności od 6 miesięcy; płatność miesięczna – adres korespondencyjny)

Indywidualną skrzynkę pocztową

odbiór zwykłej korespondencji, przyjmowanie awizo poczty poleconej oraz poleconej; Wysyłanie powiadomień o przyjętej korespondencji i awizach tego samego dnia

i
Możliwość skanowania

Możliwość skanowania i przesyłania skanów pod wskazany adres e-mail.Możliwość przesyłania korespondencji drogą pocztową

2 godziny sali konferencyjnej / 2 dni hot desku w coworkingu

2 godziny sali konferencyjnej/salek w miesiącu (opcja najczęściej wybierana przez spółki) lub 2 dni hot-desku w przestrzeni coworkingowej (dla freelancerów)

Szafkę na dokumenty

Osobista, zabezpieczona szafka na dokumenty

Działalność Twojej firmy sprowadza w głównej mierze do spotkań z Klientami w ich siedzibach, ale potrzebujesz jednego lub kilku dni w miesiącu na spokojną pracę: uporządkowanie dokumentów, przygotowanie umów, rozmowę z pracownikiem?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wykupując opcję Wirtualne Biuro na 6 lub 12 miesięcy możesz zarezerwować dodatkowo do dyspozycji swojej firmy biuro na konkretny dzień (lub kilka dni) w miesiącu w cenie od 100 zł netto / 1 dzień

FAQ – najczęściej zadawane pytania o wirtualne biuro

Czy korzystanie z wirtualnego biura Tu Lubię jest legalne?

Tak, korzystanie z biur wirtualnych Tu Lubię jest w pełni legalne.

Legalność rejestrowania firmy pod wirtualnym adresem ostatecznie potwierdził Naczelny Sąd Administracyjny w 2014 roku w orzeczeniu II FSK 3549/13).

Warto jednak pamiętać, że jednoosobowe działalności gospodarcze zobowiązane są do odprowadzania podatku dochodowego oraz podatku VAT do urzędu skarbowego zgodnego z adresem zamieszkania właściciela firmy, jako osoby fizycznej.

Czy w wirtualnym biurze mogę swobodnie wykonywać swoją pracę?

Tak. Nie działamy na ilość, tylko na jakość. W Tu Lubię nie spotkasz się z sytuacją, w której pod jednym adresem zostanie zarejestrowanych kilkadziesiąt firm, które nie mogą liczyć na profesjonalną obsługę biurową.

U nas wszystko odbywa się pod adresem biura – tutaj znajdują się biura, sale konferencyjne, sale spotkań i wspólne przestrzenie. Również pod adresem wirtualnego biura odbywa się obsługa korespondencji. Tu Lubię jest realnym miejscem wykonywania pracy oraz świadczenia wszystkich usług biurowych w ramach wykupionego abonamentu.

Co oferuje wirtualny adres w Tu Lubię?

Adres wirtualny niesie ze sobą dodatkowe korzyści dla działalności. Firmy i spółki w cenie otrzymują możliwość skorzystania z sali spotkań przez 2 godziny w miesiącu.

Jednoosobowe działalności mogą natomiast liczyć na możliwość pracy w coworkingu przez 2 dni.

Napisz, zadzwoń, wpadnij na kawę!

telefon +48 603 922 300

email: biuro@tulubie.pl

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

2 + 15 =

Ul. Genewska 6, 03-963 Warszawa