Wirtualne biuro Warszawa - Twój wirtualny adres w centrum - Tu Lubię Warszawa

Wirtualne biuro

Wirtualne Biuro w Warszawie

z opcją wynajmu biura w wybrane dni miesiąca

Oferta skierowana do firm, które zaczynają działalność lub ze względu na jej specyfikę nie potrzebują stałego biura do codziennej pracy. Wirtualne biura to także ukłon stronę freelancerów, którzy nie mają możliwości pracy w domu lub nie preferują pracy zdalnej w warunkach domowych.

Co znajdziesz w ofercie wirtualnych biur?

Wynajmując minimalną powierzchnię biurową w Tu Lubię Coworking możesz zapewnić miejsce dla Twojej firmy przeznaczone na:

  • Przechowywanie dokumentów
  • Spotkania Zarządu (Sala konferencyjna)
  • Sporadyczne spotkania z klientami (salki spotkań)
  • Pracę własną w wybrane dni miesiąca

Cena wirtualnego biura w Warszawie

Przekonaj się, że cena wynajmu biura wirtualnego jest o wiele niższa niż koszty wyposażenia i utrzymania własnego biura, w którym musisz opłacać czynsz, opłacać miesięczne rachunki oraz raty lub leasing za niezbędne elektroniczne urządzenia biurowe. Tanie wirtualne biuro w Warszawie to roczny koszt równy lub mniejszy temu, ile zapłacisz własne biuro, ale w ciągu miesiąca. Zatem ile kosztuje wirtualne biuro w Warszawie?

  • 1000 zł netto – przy płatności za 6 m-cy
  • 1800 zł netto – przy płatności za 12 m-cy

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Wirtualne biuro - Warszawa

Biuro dla 2-4 osób na wybrane dni miesiąca

Jedyne z  biur umiejscowione na parterze budynku, od ulicy i blisko wejścia, więc idealne dla firm przyjmujących Klientów. Marmurowa posadzka, pięknie doświetlone.

 

Poczuj się jak w pracy

Biuro wirtualne zagwarantuje Ci dokładnie takie same warunki pracy, jakie miałbyś w zakupionej lub wynajmowanej nieruchomości. Twoje wirtualne biuro to miejsce sprzyjające efektywności pracy, a obecność innych firm lub freelancerów jest okazją do zawierania cennych znajomości, również pod kątem zawodowym i biznesowym.

 

 

Wirtualny adres dla firmy

Wielu freelancerów i właścicieli firm zastanawia się, czy rejestracja w CEIDG pod domowym adresem to dobry pomysł. Formalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak zrobić. Jeśli jednak zależy Ci na budowaniu profesjonalnego wizerunku swojej firmy, zarejestrowanie jej pod adresem biura wirtualnego to znacznie lepszy pomysł. W ramach usługi wirtualnego adresu dla firmy otrzymasz także obsługę korespondencji firmowej oraz indywidualną skrytkę pocztową.

Jesteśmy podmiotem zgłoszonym w Rejestrze działalności na rzecz spółek i trustów, pod numerem RDST-1943, jako podmiot świadczący usługi w zakresie zapewniania siedziby, adresu prowadzonej działalności lub adresu korespondencyjnego oraz innych pokrewnych usług osobie prawnej lub jednostce organizacyjnej nie posiadającej osobowości prawnej.

Prowadź szkolenia i spotkania z partnerami

Co więcej, wirtualne biuro w Warszawie to dla Twojej firmy miejsce naprawdę reprezentatywne. Zatem jeśli w Twojej pracy nie obejdzie się bez spotkań z klientami lub partnerami, a wynajem lub kupno całego biura nie wchodzą w grę, biuro wirtualne to najlepsze możliwe rozwiązanie.

Podpisując z nami umowę zyskujesz:

Wirtualny Adres siedziby swojej firmy

Adres dla rejestracji siedziby firmy, fundacji  lub stowarzyszenia (przy płatności od 6 miesięcy; płatność miesięczna – adres korespondencyjny)

Indywidualną skrzynkę pocztową

odbiór zwykłej korespondencji, przyjmowanie awizo poczty poleconej oraz poleconej; Wysyłanie powiadomień o przyjętej korespondencji i awizach tego samego dnia

i
Możliwość skanowania

Możliwość skanowania i przesyłania skanów pod wskazany adres e-mail.Możliwość przesyłania korespondencji drogą pocztową

2 godziny sali konferencyjnej / 2 dni hot desku w coworkingu

2 godziny sali konferencyjnej/salek w miesiącu (opcja najczęściej wybierana przez spółki) lub 2 dni hot-desku w przestrzeni coworkingowej (dla freelancerów)

Szafkę na dokumenty

Osobista, zabezpieczona szafka na dokumenty

Działalność Twojej firmy sprowadza w głównej mierze do spotkań z Klientami w ich siedzibach, ale potrzebujesz jednego lub kilku dni w miesiącu na spokojną pracę: uporządkowanie dokumentów, przygotowanie umów, rozmowę z pracownikiem?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wykupując opcję Wirtualne Biuro  możesz zarezerwować dodatkowo (poza 2h w pakiecie) do dyspozycji swojej firmy salę spotkań na konkretny dzień (lub kilka dni) w miesiącu z rabatem 30%

FAQ – najczęściej zadawane pytania o wirtualne biuro

Czy korzystanie z wirtualnego biura Tu Lubię jest legalne?

Tak, korzystanie z biur wirtualnych Tu Lubię jest w pełni legalne.

Legalność rejestrowania firmy pod wirtualnym adresem ostatecznie potwierdził Naczelny Sąd Administracyjny w 2014 roku w orzeczeniu II FSK 3549/13).

Tu Lubię Spółka z o.o. jest zgłoszona w Rejestrze działalności na rzecz spółek i trustów, pod numerem RDST-1943, jako podmiot świadczący usługi w zakresie zapewniania siedziby, adresu prowadzonej działalności lub adresu korespondencyjnego oraz innych pokrewnych usług osobie prawnej lub jednostce organizacyjnej nie posiadającej osobowości prawnej.

Warto jednak pamiętać, że jednoosobowe działalności gospodarcze zobowiązane są do odprowadzania podatku dochodowego oraz podatku VAT do urzędu skarbowego zgodnego z adresem zamieszkania właściciela firmy, jako osoby fizycznej.

Czy w wirtualnym biurze mogę swobodnie wykonywać swoją pracę?

Tak. Nie działamy na ilość, tylko na jakość. W Tu Lubię nie spotkasz się z sytuacją, w której pod jednym adresem zostanie zarejestrowanych kilkadziesiąt firm, które nie mogą liczyć na profesjonalną obsługę biurową.

U nas wszystko odbywa się pod adresem biura – tutaj znajdują się biura, sale konferencyjne, sale spotkań i wspólne przestrzenie. Również pod adresem wirtualnego biura odbywa się obsługa korespondencji. Tu Lubię jest realnym miejscem wykonywania pracy oraz świadczenia wszystkich usług biurowych w ramach wykupionego abonamentu.

Co oferuje wirtualny adres w Tu Lubię?

Adres wirtualny niesie ze sobą dodatkowe korzyści dla działalności. Firmy i spółki w cenie otrzymują możliwość skorzystania z sali spotkań przez 2 godziny w miesiącu.

Jednoosobowe działalności mogą natomiast liczyć na możliwość pracy w coworkingu przez 2 dni.

Napisz, zadzwoń, wpadnij na kawę!

telefon +48 603 922 300

email: biuro@tulubie.pl

Dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Ul. Genewska 6, 03-963 Warszawa

 

Przeczytaj więcej o wirtualnym biurze w Warszawie

Adres wirtualny Warszawa – czy mogą korzystać z niego firmy spoza stolicy?

Jak najbardziej. Wirtualne biura w Warszawie przeznaczone są zarówno dla przedsiębiorców z Warszawy, jak też firm wykonujących swoją działalność poza stolicą. Działalność biura wirtualnego jest w pełni legalna i każda firma, a nawet spółka, może zarejestrować swoją działalność w CEIDG pod wirtualnym adresem w Warszawie.

Adres dla firmy w Warszawie – jaki adres będzie miała Twoja firma?

Przestrzeń coworkingowa Tu Lubię, w której możliwe jest wykupienie usługi biura wirtualnego w Warszawie, znajduje się niedaleko centrum stolicy. Wirtualne biuro w Warszawie – Praga Południe / Saska Kępa – mieści się  przy ulicy Genewskiej 6 (kod pocztowy 03-963 Warszawa)

Kto może skorzystać z wirtualnego adresu w Warszawie?

Każda firma, która legalnie prowadzi działalność, może zdecydować się na korzystanie z wirtualnego adresu w Warszawie. Dotyczy to także spółek zagranicznych. W przypadku spółki warunkiem koniecznym do wpisania jej w KRS pod adresem wirtualnym jest wskazanie tego adresu jako miejsca pracy zarządu spółki, a nie wyłącznie miejsca obsługi korespondencji. Wirtualne biuro w Warszawie Tu Lubię oferuje biura do wynajęcia, a także daje możliwość korzystania z salek konferencyjnych, w których mogą odbywać się spotkania zarządów spółek.

Jakie firmy najczęściej korzystają z wirtualnego biura w Warszawie?

Wirtualny adres w Warszawie to opcja atrakcyjna przede wszystkim dla freelancerów oraz małych i rozwijających się firm, dla których wynajem lub zakup własnej przestrzeni biurowej jest nieopłacalny. Wśród podmiotów, które decydują się na adres wirtualny w Warszawie często są też start-upy, nowopowstałe filie firm wkraczających na nowe rynki, zagraniczne spółki, firmy rekrutacyjne i szkoleniowe.

Biuro wirtualne Warszawa – dlaczego to się opłaca?

Najważniejszą korzyścią, jaka płynie z korzystania z adresu wirtualnego w Warszawie, jest oczywiście wyraźne obniżenie kosztów w porównaniu do prowadzenia własnego biura. Roczny koszt wirtualnego biura w Warszawa Praga Południe / Saska Kępa może odpowiadać połowie miesięcznej ceny prowadzenia swojego biura.

Inna kwestia to korzyści wizerunkowe. Biuro w dogodnej lokalizacji w pobliżu centrum Warszawy będzie dla twoich kontrahentów ważnym powodem, by traktować Twoją działalność jako profesjonalną. W przypadku rejestracji firmy pod adresem domowym mogłoby nie być tak oczywiste.