Wszystko co musisz wiedzieć - Coworking w skrócie - Blog Tu Lubię Warszawa

Coworking, czyli ,,współdzielenie pracy” to idealne rozwiązanie dla firm i freelancerów, które stwarza możliwość wspólnej, bądź indywidualnej działalności. To również doskonała opcja, jeśli zależy nam na takich aspektach jak między innymi: oszczędność, wygoda, ergonomia pracy, nawiązywanie biznesowych kontaktów, jak również odnalezienie balansu między pracą a życiem osobistym. Każdy z powyższych punktów jest w stanie zagwarantować nam biuro coworkingowe.

Reasumując coworking to nic innego jak przestrzeń do pracy, którą mogą ze sobą dzielić wolni strzelcy lub pracownicy kilku mniejszych firm, które operują w coworkingowych biurach na udostępnionym przez i właściciela przestrzeni sprzęcie.

Jedną z dwóch największych zalet coworkingu, stanowi wspomniane już work- life balance. Dzięki warunkom, które stwarza coworking, pracujemy w biurowej atmosferze. Nie rozpraszają nas dzieci, współlokatorzy czy kłócący się sąsiedzi. Ponadto możemy korzystać, z profesjonalnych narzędzi, które zdecydowanie ułatwią nam pracę oraz uczynią ją bardziej efektywną.

Drugą zaletą jest oszczędność pieniędzy. Dobrze wiemy, że wynajęcie biura na własny użytek, szczególnie w większych miastach to bardzo kosztowna inwestycja, na którą w zdecydowanej większości nie stać wolnych strzelców oraz mniejszych firm. Znalezienie przestrzeni coworkingowej w pełni rozwiązuje ten problem, pozwalając skupić się na pracy, bez konieczności generowania nadmiernych wydatków.

Nic więc dziwnego, że coworking w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością i stale się rozwija. Między 2012 a 2015 ilość biur coworkingowych na świecie zwiększyła o ponad 400%. Obecnie trend wspólnej przestrzeni biurowej pracy dalej dynamicznie się rozwija.

Coworking w Warszawie

Poszukując wspomnianych przestrzeni w stolicy naszego kraju, nie musimy marnować czasu na wpisywanie w wyszukiwarkę internetową sztywnych formułek typu: coworking Warszawa, wspólne przestrzenie biurowe we Warszawie, czy biuro coworkingowe Warszawa. Najszybszą, a zarazem najlepszą odpowiedź na wpisywane w internecie pytanie stanowi strona ,,www.tulubie.pl”. Przestrzeń coworkingowa tulubie.pl/coworking pozwala na znalezienie miejsca do pracy spełniającego najwyższe wymagania, bez konieczności marnowania czasu na długie poszukiwania. Nadążając za rosnącymi wymaganiami naszych klientów ,,Tu Lubie” zlokalizowane blisko centrum Warszawy na Saskiej Kempie, stworzyło komfortowe, uniwersalne i znakomicie wyposażone przestrzenie coworkingowe, oddając do dyspozycji przestronne klimatyzowane pomieszczenia z dostępem do balkonu oraz osobne, wyposażone w duże okna pokój do rozmów telefonicznych. Ponadto w trosce o komfort pracy, przy każdym biurku stoją ergonomiczne obrotowe fotele stworzone przez firmę Sedus. Każdy, kto zdecyduje się na pracę w naszej przestrzeni coworkingowej, otrzyma również dostęp do szatni, gdzie w zamykanej na klucz szafce bezpiecznie przechowa wszelkie dobra osobiste w czasie pracy.

Krótko mówiąc, Tu Lubię Coworking to dwa miejsca na pięknej Saskiej Kępie, idealne dla każdego kto szuka profesjonalnej przestrzeni do wszelkiego rodzaju aktywności zawodowej.