Wirtualne biuro w Warszawie - recepta na czas pandemii - Blog Tu Lubię Warszawa


Pandemia a wynajmowanie biura w Warszawie

Pandemia koronawiursa zmieniła spojrzenie ludzi na sposób prowadzenia firmy. Okazało się, że technologia na tyle poszła do przodu, że bez większych problemów z samym dostępem do dobrego Internetu oraz służbowym laptopem, można prowadzić firmę zdalnie. Z tego powodu na rynku jeszcze bardziej stały się popularne biura wirtualne. Dla firm rozwiązują one problem związany z adresem do korespondencji oraz rejestracją działalności.

 

Wirtualne biuro – doskonałe rozwiązanie w czasie epidemii

Gdy boimy się wizji kolejnego lock downu i chcemy jak najbardziej zredukować koszty związane z prowadzeniem firmy, warto zastanowić się nad zrezygnowaniem ze stałego wynajmu pomieszczenia na zmianę działalności w biuro wirtualne.

Taka forma niesie za sobą wiele udogodnień. Oprócz adresu, który prawnie upoważnia nas do prowadzenia firmy, możemy skorzystać z obsługi poczty. W biurach prowadzących wirtualną ofertę zazwyczaj znajduje się recepcja. Dzięki temu nasza korespondencja będzie na bieżąco odbierana i na naszą prośbę mogą być robione skany.

W takich biurach częstą ofertą jest również sala do spotkań. Jeśli prowadzimy naszą działalność zdalnie, nie zawsze będziemy mieć warunki do spotkań z klientem. W trakcie obostrzeń może wystąpić możliwość, że kawiarnie oraz inne miejsca publiczne będą pozamykane. Dlatego najwygodniejszą i najbezpieczniejszą opcją będzie skorzystanie z takiej salki na osobności z klientem przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Wirtualnych biur

 

 

Wirtualne biura – coworking Warszawa

W naszym warszawskim coworkingu – Tu Lubię na Saskiej Kępie posiadamy ofertę biur wirtualnych. Oprócz wyżej wymienionych udogodnień umożliwiamy dostęp do zamykanej szafki, gdzie będzie przechowywana poczta oraz prywatne dokumenty. Oferujemy również przestrzeń coworkingową z dostępem do wyposażonych w wygodne krzesła i prawidłowe oświetlenie biurek w ustalone wspólnie dni miesiąca. Zachęcamy do odwiedzania nas przy ul. Genewskiej 25, aby poczuć atmosferę, którą tworzymy i w której każdy może czuć się dobrze.

 

Sprawdź także artykuł: Praca podczas pandemii