Tu Lubię - coworking na Saskiej Kępie - Blog Tu Lubię Warszawa

Kim jesteśmy?

Tu lubię to przede wszystkim ludzie. Nasze budynki znajdują się w pięknej warszawskiej dzielnicy z historią – Saskiej Kępie. Są to wyremontowane kamienice z prywatnymi zielonymi ogródkami, z których możecie korzystać w ciepłe dni, siedząc w cieniu drzew na wygodnych pufach.

Staramy się stworzyć przyjazną atmosferę do pracy, w której każdy może poczuć się komfortowo. Posiadamy stałą ofertę, ale możemy ją dopasować personalnie do waszych oczekiwań i potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, które uczynią nasze wspólne miejsce pracy jeszcze lepszym. Chcemy was słuchać i poznawać, bo kontakt z ciekawymi ludźmi to nasza pasja.

 

Nasza oferta

W Tu Lubię oprócz przestrzeni coworkingowych stworzonych dla freelancerów, poszukujących przyjaznego kąta do pracy, oferujemy możliwość wynajmu pomieszczeń dla małych, kilkuosobowych firm. Nasze biura do wynajęcia są wyposażone w biurka z dobrym oświetleniem oraz wygodnymi krzesłami w trosce o wasze zdrowie w trakcie pracy. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy może znaleźć coś dla siebie.

Oferujemy też wirtualne biura. Ten innowacyjny sposób prowadzenia firmy ułatwia biurokrację i umożliwia elastyczność oraz pracę z każdego zakątka świata. To rozwiązanie może okazać się szczególnie przydatne i pomocne w czasach pandemii, z którą aktualnie wszyscy się borykamy.

W Tu Lubię udostępniamy dwie sale do wynajęcia do spotkań z klientami na godziny lub cały dzień. Jedna jest mniejsza, dla dwóch-trzech osób z dostępem do tablicy flipchart. Druga natomiast pomieści nawet do sześciu osób i oprócz tablicy oferuje dodatkowo telewizor LCD do wyświetlania prezentacji.

W przypadku konieczności zorganizowania większego spotkania, szkolenia albo konferencji mamy też salę konferencyjną dla maksymalnie dwunastu osób z bezpośrednim dostępem do ogrodu. Sala również posiada tablicę flipchart i telewizor LCD. Możliwa jest aranżacja pomieszczenia pod względem potrzeb.

Na terenie obu budynków zainstalowane jest szybkie łącze WiFi, ogólnodostępne i w pełni wyposażone kuchnie oraz profesjonalne drukarki bezprzewodowe ze skanerem.

 

Wszystkie informacje znajdziesz na naszej stronie:

Tu Lubię

 

 

Gdzie nas znaleźć?

Nasza firma jest aktywna na stronach Internetowych. Można śledzić nas na facebooku „Tu Lubię Coworking” oraz na Instagramie „ @coworkingtulubie ”.

Prowadzimy też stronę internetową: www.tulubie.pl, gdzie oprócz zdjęć znajdziecie całą naszą ofertę z możliwością bezpośredniego zarezerwowania salek spotkań i sali konferencyjnej.

Numer telefonu do Tu Lubię: +48 603 922 300
Adres email: biuro@tulubie.pl

Sprawdź także artykuł: Koszt wynajęcia biura w Warszawie, a wirtualne biuro