Szkolenie pracowników – własna czy wynajęta sala konferencyjna? - Blog Tu Lubię Warszawa

Rozwój biznesu nie jest możliwy bez inwestycji czasu i pieniędzy w kompetencja pracowników, którzy muszą być na bieżąco z nowinkami w branży i nieustannie poszerzać wiedzę i umiejętności, aby móc sprostać kolejnym wyzwaniom, przed jakimi stanie Twoja firma. Niestety okazuje się, że wiele mniejszych lub początkujących firm ma problem ze znalezieniem optymalnego rozwiązania w kwestii miejsca przeprowadzenia szkolenia. Co okaże się bardziej opłacalne – utrzymanie własnej salki szkoleniowej czy wynajęcie jej na czas szkolenia? W niniejszym wpisie rozwiewamy wszystkie Twoje wątpliwości.

 

Własna sala szkoleniowa – licz się z wysokimi kosztami

Jeśli myślisz o urządzeniu własnej sali konferencyjnej, musisz posiadać na tyle dużą przestrzeń biurową, która pozwoli zagospodarować osobne pomieszczenie specjalnie w tym celu. To wiąże się oczywiście z większymi kosztami wynajmu biura, co może okazać się szczególnie trudne dla mniejszych lub początkujących firm.

 

Nie tylko koszty wynajmu

Wyższe koszty wynajmu dużej powierzchni biurowej to jednak nie wszystko, bowiem w sali konferencyjnej niezbędne będą sprzęty multimedialne, takie jak ekran i rzutnik lub telewizor umożliwiający wyświetlanie prezentacji. Przydatne mogą okazać się też flipcharty lub tablice multimedialne i nagłośnienie. Nie można zapomnieć oczywiście o umeblowaniu.

To wiąże się albo z koniecznością zakupu wyposażenia i sprzętu (gotówka lub raty ponoszące miesięczny koszty), albo z ich leasingowaniem, które także wywinduje miesięczne koszty prowadzenia działalności.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sal konferencyjnych i spotkań

 

 

Zalety własnej Sali szkoleniowej

Tutaj oczywiście należy wspomnieć o tym, ze masz nieograniczony dostęp do sali i sprzętu. Nie musisz liczyć się z dostępnością terminów salek szkoleniowych do wynajęcie, dlatego szkolenie może być zorganizowane nawet spontanicznie. Łatwiej także umówić się na spotkanie z kontrahentem na spotkanie z biznesowe.

 

Mała firma – skorzystaj z sali konferencyjnej do wynajęcia

Koszty posiadania własnego biura potrafią być naprawdę ogromne, a dla małych lub początkujących firm wręcz zabójcze. Nie oznacza to, że musisz rezygnować ze szkolenia swoich pracowników – to właśnie ich rozwój w przyszłości pozwoli wynająć lub kupić przestrzeń biurową z salą szkoleniową.

Sale konferencyjne w Warszawie możesz wynajmować za niewielkie pieniądze i korzystać z pełnego, niezbędnego wyposażenia, niezbędnego do przeprowadzania szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Przy okazjonalnym organizowaniu spotkań jest to znacznie bardziej rozsądna pod względem finansowym opcja, dzięki której możesz przeprowadzić szkolenie we w pełni profesjonalnych warunkach, z wykorzystaniem niezbędnego sprzętu multimedialnego.

Tu Lubię to oferuje nie tylko przestrzeń coworkingową i usługi biura wirtualnego, ale też sale szkoleniowe do wynajęcia w Warszawie. W cenie zaledwie 40–80 złotych za godzinę masz do dyspozycji wszystko to, czego potrzebujesz, aby przeprowadzić pełnowartościowe szkolenie, konferencję dla kilkunastu osób, w tym sprzęt multimedialny, dostęp do internetu, flipchart, a także kawę i herbatę.

Sprawdź także: Odpowiednia sala szkoleniowa – czym się kierować?