Sala konferencyjna czy spotkań- odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie - Blog Tu Lubię Warszawa

Sala konferencyjna czy spotkań- różnice

Zarówno sale konferencyjne i spotkań stworzone zostały do kontaktów z klientami firm. Jednak różnią się one w zależności od potrzeb. Głównie chodzi o liczbę osób biorących udział spotkaniu. Salki są przeznaczone zazwyczaj dla 2-3 osób, do bardziej prywatnych spotkań. Sale konferencyjne natomiast mogą być wykorzystane na wiele sposobów, ponieważ pomieszczą większą ilość osób, w zależności od oferty jaką posiada firma wynajmująca salę.

Z tego powodu pomieszczenia różnią się wyposażeniem. W salkach spotkań zazwyczaj możemy znaleźć tylko tablicę typu white board, mały stolik i parę krzeseł. W ofercie sal konferencyjnych natomiast znajduje się dodatkowo wyświetlacz do prezentacji, pomieszczenie jest stosunkowo większe, więc posiada więcej miejsca na stoły i krzesła.

 

Kiedy wybrać salę konferencyjną, a kiedy spotkań

Mniejszą salkę warto wybrać do spotkań face to face z klientem. Zazwyczaj jest bardziej przytulna i dla nas wygodniejsza. Sala spotkań jest też świetną alternatywą dla spotkania z Klientem w kawiarni. Zapewnia dużo większą prywatność i komfort spotkania, a kawa w dobrych miejscach, wyposażonych w profesjonalny ekspres, jest równie dobra jak ta serwowana przez baristę.

Sala konferencyjna może posłużyć w wielu pozostałych przypadkach. Oprócz konferencji można przeprowadzić w niej szkolenia, spotkania zarządu większych firm czy małe eventy zamknięte. Można dogadać się z firmą od której wynajmujemy salę w sprawie aranżacji przestrzeni w zależności od naszych potrzeb. Do dogadania jest również sprawa cateringu w przypadku całodniowego wynajmu. Większość firm oferuje wyposażoną kuchnię oraz posiada własny catering z codzienną dostawą obiadów typu Pan Ślimak lub Pan Kanapka. Jednak możemy skorzystać z własnego cateringu, który może być przygotowany na czas przerwy obiadowej w trakcie spotkania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sal konferencyjnych i spotkań

 

 

Tu Lubię Coworking – sale konferencyjne i spotkań w jednym miejscu

W Tu Lubię Coworking na Saskiej Kępie oprócz przestrzeni do pracy dla freelancerów oraz biur do wynajęcia posiadamy dwie salki do spotkań oraz salę konferencyjną z dostępem do prywatnego ogrodu.

Przy Genewskiej 6 oferujemy salkę dla maksymalnie sześciu osób z tablicą typu white board oraz telewizorem LCD do odtwarzania prezentacji.

Natomiast na Genewskiej 25 znajduje się mniejsza salka dla dwóch/trzech osób posiadająca wygodną kanapę oraz fotel. Dodatkowo tablicę typu flip-chart. Pod tym samym adresem oferujemy wynajem sali konferencyjnej dla 12 osób, z bezpośrednim wyjściem na ogród i z możliwą aranżacji przestrzeni.

W godzinach wynajmu sal będzie czynna recepcja, której pracownik służy pomocą oraz poda pyszną kawę czy herbatę.

Sprawdź także artykuł: Sala konferencyjna – jak szukać, na co zwrócić uwagę?