Obowiązkowe wyposażenie każdego biurka coworkingowego - Blog Tu Lubię Warszawa

Czym są biurka coworkingowe?

Biurka coworkingowe to jednoosobowe stanowiska w otwartej przestrzeni, stworzonej dla freelancerów prowadzących małe firmy. Znajdują się w open space – co oznacza, że w pomieszczeniu przebywamy razem z innymi „wolnymi strzelcami”.

Jest to dobra opcja dla osób, które chciałyby oderwać się od życia z domu, mają problem z oddzieleniem życia prywatnego od służbowego, a nie stać ich na wynajem całego biura. Skorzystanie z biurka coworkingowego umożliwia poznanie ludzi z innych lub tej samej branży, z którymi możemy nawiązać kontakt, a później ewentualnie stworzyć spółkę.

 

Co musi znaleźć się w biurku coworkingowym?

Nasze coworkingowe biurko jest miejscem, przy którym będziemy spędzać dużo czasu w ciągu dnia. Dlatego firmy wynajmujące muszą przystosować miejsce do potrzeb klientów. Najważniejsze jest dobrze zaaranżowane biurko do pracy. Wygodny fotel oraz prawidłowe oświetlenie jest niezbędne dla naszego zdrowia. Potrzebna też będzie dobrze wyposażona kuchnia, żebyśmy nie musieli tracić czasu w porze lunchowej na wyszukiwanie miejsca do zjedzenia posiłku.

Każda firma również powinna oferować dostęp do internetu oraz drukarki ze skanerem. Dobry zasięg z szybkim łączem jest naszym narzędziem przy zdalnej pracy, a drukarka i skaner umożliwiają sprawny kontakt z klientami. Ułatwi go też obecność recepcji, która wyręczy nas w nagłych sytuacjach, zajmie się pocztą lub obsłuży w trakcie spotkania.

Wybierając miejsce zwróćmy uwagę na lokalizacje. Nie powinniśmy dojeżdżać godzinami z domu do pracy, ale firma musi znajdować się blisko komunikacji miejskiej, ponieważ nie każdy klient będzie chciał dojeżdżać na spotkanie samochodem. Zła lokalizacja może pogorszyć nasz wizerunek.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Coworkingu

 

 

Doskonale zaplanowane – biurka coworkingowe w Tu Lubię

Tu Lubię Coworking to firma znajdująca się w zielonej warszawskiej dzielnicy – Saskiej Kępie. Zgodnie z nazwą, staramy się stworzyć przestrzeń, w której każdy będzie mógł poczuć się dobrze. W swojej ofercie oprócz biurek coworkingowych posiadamy także salki spotkań, salę konferencyjną, oraz możliwość wynajęcia biura dla kilkuosobowych firm. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego możemy stworzyć ofertę specjalnie, pod konkretne wymagania.

Ważnym atutem dla coworkerów pracujących w Tu Lubię jest specjalna sala z wygodną kanapą i oknem do spotkań on-line. Dzięki niej, możesz w ciszy i skupieniu pracować przy biurku w open-space, a w razie spotkania na Zoom przenieść się do osobnej przestrzeni, zapewniającej komfort i prywatność.

Dzięki otwartości na Wasze pomysły, stworzyliśmy miejsce przyjazne ciekawym ludziom, poszukującym odskoczni od korporacyjnego zgiełku lub domowej nudy.
Przychodząc do nas możesz poczuć się swobodnie, nawet przyprowadzając ze sobą swojego czworonożnego pupila, z którym będziesz mógł spędzić czas pracując przy komputerze w przytulnym, zielonym ogródku na tyłach budynku naszej firmy.

Sprawdź także artykuł: Coworking: jak wynająć biuro w coworkingu?