Dobrana sala spotkań początkiem udanej współpracy - Blog Tu Lubię Warszawa

Do czego potrzebne są salki spotkań?

Salki spotkań są stworzone do wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Ilu klientów, tyle potrzeb: od spotkań z kontrahentem, przez rozmowę rekrutacyjną, prezentację oferty, po zebranie zarządu firmy. Istnieją też sale do konferencji, prowadzenia szkoleń albo zamkniętych eventów.

Na rynku można znaleźć salkę pod każdą z tych potrzeb. Można też dogadać się z wynajmującym na odpowiednią aranżację pomieszczenia, które wybraliśmy spośród dostępnych ofert.

 

Co wybrać – salkę spotkań czy salę konferencyjną?

Zanim zaczniemy przebierać w ofertach, należy zadać sobie pytanie, jakie mamy wymagania i co chcemy osiągnąć w trakcie spotkania. Salka spotkań i sala konferencyjna różnią się od siebie, ponieważ spełniają inne potrzeby.

Przede wszystkim różnią się wielkością. Sale spotkań stworzone są zazwyczaj dla maksymalnie dwóch lub trzech osób na mniejsze spotkania na przykład z klientami. Konferencyjne są przystosowane do spotkań, na których można spodziewać się większej ilości osób.

Inne jest również wyposażenie. Sale do rozmów z klientami powinny być bardziej przytulne. Mogą być wyposażone w tablice typu clip chart lub mniejszy stolik. Przydatna może być pomoc recepcji, która wyręczy nas na przykład w skanowaniu lub drukowaniu, żebyśmy nie przerywali spotkania z klientem. W salach konferencyjnych można znaleźć duży stół oraz telewizor lub inne miejsce do wyświetlania prezentacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Sal konferencyjnych i spotkań

 

 

Gdzie szukać ofert?

Miejsce powinno być również uzależnione od naszych potrzeb. Przede wszystkim powinno posiadać łatwy dojazd komunikacją miejską, ponieważ nie każdy posiada samochód.

Na spotkania z klientem dobrze znaleźć lokalizację w centrum lub niedaleko naszej firmy. Przy szkoleniach lub większych konferencjach, warto wybrać miejsce na obrzeżach miasta, gdzie jest większy dostęp do zieleni. Korzystnie wpłynie to na uczestników, którzy będą mogli zaczerpnąć świeżego powietrza w trakcie przerw.

Sprawdź także artykuł: Sala konferencyjna – jak szukać, na co zwrócić uwagę?