Coworking, czyli praca wspólna - Blog Tu Lubię Warszawa

Biura coworkingowe w Polsce zyskują na popularności dopiero od kilku lat, jednak już zdążyły zmienić podejście wielu freelancerów lub mikroprzedsiębiorstw do sposobu wykonywania pracy. Okazało się bowiem, że są stanowią nie tylko miejsce sprzyjające efektywnej pracy, ale również nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

 

Coworking – praca w przestrzeni pełnej kreatywnych ludzi

Biura coworkingowe najczęściej wykorzystują do pracy przedstawiciele wolnych zawodów, którzy są otwarci na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych – wszak nigdy nie wiadomo, jaka pomoc będzie potrzebna na dalszym etapie rozwoju kariery. Tymczasem w coworkingu spotkać mogą się przedstawiciele różnych branż – graficy, copywriterzy, marketingowcy, księgowi, specjaliści od finansów i wielu innych.

 

Wzajemna pomoc i cenne kontakty

Grafik może potrzebować pomocy w promocji swojej działalności w Internecie, a z kolei specjalista od mediów społecznościowych niewiele osiągnie, jeśli swojej działalności nie okrasi atrakcyjną i przyciągającą uwagę potencjalnych klientów grafiką. Coworking to miejsce, gdzie można nawiązywać współpracę, bardzo często opartą na barterze. W ten sposób pozornie niezwiązani ze sobą w żaden sposób pracownicy różnych firm i branży mogą nazwajem pomagać sobie w rozwoju swoich działalności.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

Coworkingu

 

 

Może czas na nowe wyzwania?

Spotkanie w coworkingu kogoś, kto zajmuje się dokładnie tym samym, jest w zasadzie normą. Czy może być lepsza okazja do nawiązania współpracy i podjęcia wspólnie nowych, ciekawszych wyzwań? Coworking to miejsce, w którym jednoosobowe działalności często ewoluują w spółki, które tworzą działalności prężnie zdobywające coraz większą część rynku.

 

Jak nawiązać współpracę w biurze coworkingowym?

Przestrzenie coworkingowe to miejsca spełniające wszystkie oczekiwania pracowników XXI wieku. Nie brakuje w nich przestrzeni, które sprzyjają wymianie myśli i doświadczeń.

Sale konferencyjne i szkoleniowe to miejsca, gdzie możesz przedstawiać innym swoje pomysły. Do dyspozycji masz telewizor o przekątnej 50 cali, który umożliwia wyświetlanie prezentacji oraz innych multimediów.

Biuro coworkingowe gwarantuje dostęp do w pełni wyposażonej kuchni. Wspólny posiłek lub przerwa na kawę to czas, kiedy relacje biznesowe można przenieść również na grunt prywatny.

Szukasz miejsca na luźną wymianę myśli? Coworking daje Ci również możliwość skorzystania ze wspólnych przestrzeni, w których możesz wygodnie rozłożyć się na kanapie z kubkiem herbaty i wytężyć szare komórki w nieco luźniejszej scenerii niż przed ekranem komputera.

 

Coworking – miejsce, które sprzyja pracy

Przestrzenie coworkingowe są zaprojektowane w taki sposób, by sprzyjały efektywności pracy, a także nawiązywaniu cennych kontaktów oraz współpracy. TuLubię to wirtualne biuro w centrum Warszawy, w którym znajdziesz zarówno swój kącik do pracy w ciszy i sprzyjających warunkach, ale również skorzystasz ze wspólnych przestrzeni, w których wymienisz myśli z wieloma ciekawymi i ambitnymi ludźmi.

Sprawdź także artykuł: Popularność coworkingu – skąd się bierze?